Červen v naší třídě

Červen je náš nejoblíbenější měsíc. Učíme se čím dál méně a máme mnohem více akcí, zážitků, výletů a překvapení.

Parapohárem v atletice začalo naše červnové dobrodružství. I když jsme skončili téměř poslední, užili jsme si báječný den.

Vrcholem měsíce byl školní výlet do Pevnosti poznání v Olomouci. Vyzkoušeli jsme si různé pokusy, vědecké zkoumání, hry a zmrzlinu.

Další dny nám paní učitelka zpestřila návštěvou Aquacentra, opékáním buřtů, divadelním představením, pirátskou stezkou, snídaní v trávě, hrou QR kódy do přírody, přírodovědnou soutěží, projektem mimořádných událostí a úklidem naší třídy.

Poslední den nás po zásluze odměnila známkami na vysvědčení, pochvalami a popřála hezké prázdniny. A teď už si je můžeme užít.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá